Ibanez AF-155 Aged Whiskey Burst 2013

Sprzedane

3,499 zł

Jesteś zainteresowany? Odezwij się!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Ibanez AF-155. To instrument hollow body o bardzo efektownym wyglądzie i zupełnie profesjonalnej specyfikacji.

Gitara robi wrażenie. Spektakularne faktury drewna, piękne malowanie Aged Whiskey Burst, hebanowa podstrunnica, złoty osprzęt, kunsztowne bindingi i inkrustacje składają się na niezwykle luksusową prezencję tego modelu.

Gitara o jazzowej charakterystyce. Nie ma bloku centralnego i wyposażona jest w dwa humbuckery Super 58 Custom. Jeśli szukacie czegoś stworzonego do ciepłych i ciemnych czystych brzmień to ciekawy i wcale nie rujnujący portfela wybór.

Gitara wyprodukowana w roku 2013. Ma prawie 10 lat, ale trzyma się naprawdę świetnie. Znajdą się jakieś minimalne ślady użytkowania, ale ogólna kondycja jest po prostu świetna jak na ten wiek. Pod względem technicznym też oczywiście wszystko w porządku. Działa wszystko, co działać powinno, progi po lekkim szlifie nie mają aktualnie żadnych śladów.

Ciekawostką dot. tego konkretnego egzemplarza jest fakt, że należał on do znakomitego gitarzysty Wojciecha Hoffmanna, który pojawił się z nim na okładce Magazynu Gitarzysta (Luty 2015).