Ibanez AEL20E Transparent Blue Sunburst 2008

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę elektroakustyczną Ibanez AEL20E. Gitara w zdecydowanie niesztampowym wykończeniu Transparent Blue Sunburst, wyprodukowana w roku 2008.

Wprawdzie to instrument raczej budżetowy, ale ma wszystko, co przydać się może nawet nieco bardziej zaawansowanemu użytkownikowi. Gitara jest ergonomiczna (ma pudło z cutawayem i gryf o przystępnym profilu), może być też łatwo używana w studio i na scenie dzięki przyzwoitemu preampowi Ibanez/Fishmman AEQ-SST Shape Shifter.

Ten model ciekawie wygląda. Nie tylko ma bardzo odważny kolor, ale też podkreśla swój charakter intensywnymi i dynamicznymi wzorami klony płomienistego na topie i główce.

Gitara ma 15 lat, ale zachowana jest w znakomitym stanie. Znajdzie się oczywiście trochę rysek i drobnych obić, ale to tylko kosmetyka. Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. To w pełni sprawny i gotowy do gry instrument. W zestawie jest znakomitej jakości pokrowiec Roadrunner i komplet papierów oraz akcesoriów od producenta.