Hofner Custom Shop Verythin Natural 2011

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Hofner Custom Shop Verythin Natural.

Instrument z najwyższej półki, jedyny w swoim rodzaju, zbudowany pod osobistym nadzorem master luthiera Thomas Stühleina nie w którejś ze wschodnioazjatyckich fabryk, lecz w mateczniku firmy, czyli Niemczech.

Gitara bez dwóch zdań wyróżniająca się jakością wykonania, kulturą techniczną i brzmieniem, które z powodzeniem może stawać w szranki ze sprzętem znacznie droższym. Za nawet nie pół ceny Gibsona ES-335 dostajecie coś naprawdę oryginalnego i broniącego własnej renomy bez wsparcia ze strony potężnego logo na główce, choć Hofner oczywiście też ma swoje miejsce i status w gitarowym świecie, którego w żadnym wypadku nie należy deprecjonować.

Verythin to nomen omen najcieńsza gitara semi-hollow body na rynku. Instrument ma jedynie 3 cm grubości, jest lekki jak piórko, ergonomiczny i stworzony został jako gitara do ogólnego zastosowania, która radzić sobie będzie doskonale z brzmieniami czystymi i przesterami. Z powodzeniem znajdziecie zastosowanie dla tej gitary, niezależnie od preferowanego stylu. To bardzo wszechstronny sprzęt.

Gitara wyprodukowana w roku 2011. Ma ponad 10 lat i znajdzie się na niej trochę śladów użytkowania, głównie w formie przetarć satynowego lakieru, którym jest wykończona. To dodające smaku, powstałe w sposób naturalny rzeczy. Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Gitara działa znakomicie, progi są w świetnym stanie.

W zestawie jest oryginalny futerał.