Hagstrom HJ500 Tremar Black 2021

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Hagstrom HJ500. To na pozór tradycyjna, gitara hollow body (bez bloku), która sprawdzi się w muzyce jazzowej, ale również klimatach rockandrollowych, contry, bluesie i współczesnej alternatywie.

Instrument, choć nawiązuje z grubsza do tradycyjnych Gibsonów i marki Gretsch, wyróżnia się nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Kompozytowa podstrunnica (Resinator) z radiusem 15 cali, progi medium jumbo, charakterystyczny dla marki pręt gryfu (H-Expander), wygodny profil gryfu, siodełko Graph Tech to wszystko innowacje wyróżniające ten model pośród nieco bardziej konserwatywnych konstrukcji. Solidny, zupełnie współczesny osprzęt z autorskim vibrato i pickupami, które radzą sobie świetnie również z przesterami to nowy wkład w starą dziedzinę, jaką jest tworzenie tego typu instrumentów. Jeśli szukacie hollow body o odświeżonym, dostosowanym do współczesności charakterze, to niezwykle ciekawa opcja.

Gitara wyprodukowana w roku 2021, a więc bardzo świeża. Ogólna kondycja jest znakomita, gitara wygląda praktycznie jak nowa i jest oczywiście w pełni sprawna. Zużycie jest zerowe, stan techniczny nienaganny. Trudno wymagać więcej od używanego instrumentu.

Nowy egzemplarz takiej to wydatek około 5000 zł i to bez futerału, który w tym przypadku otrzymujecie w zestawie.