Gretsch Streamliner G2622T Imperial Stain + Case

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę elektryczną Gretsch Streamliner G2622T. Instrument w bardzo efektownym kolorze Imperial Stain – to taki bardzo ciemny, orzechowy brąz. Gitarę formalnie sprzedaję jako używaną, ale w praktyce to igła jak prosto ze sklepu. Nie ma śladów użytkowania i nie wykazuje jakiegokolwiek zużycia. Nic dziwnego – to sprzęt wyprodukowany w roku 2019, a więc bardzo, bardzo świeży. Gitara ma wymienioną maskownicę pręta na mosiężną z motywem asa pik.  Poza tym fabryka. 

Ten model Gretscha to  kompaktowa gitara semi-hollow body z cienkim korpusem, blokiem centralnym wewnątrz i dwoma humbuckerami. Ogólnie coś w stylu Gibsona ES-339. Nie jest to zatem gitara stricte jazzowa, lecz coś zdecydowanie bardziej wszechstronnego, mogącego znaleźć zastosowanie w różnych stylach, również takich opartych o brzmienie przesterowane. Oczywiście w specyfikacji nie mogło zabraknąć bardzo mocno związanego z marką Bigsby. 

W zestawie z gitarą sprzedaję oryginalny futerał Gretscha, który decydując się na nówkę musicie sobie dokupić. Kosztuje okolice 400-500 zł, więc warto mieć go już w cenie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Back to top