Gretsch G6609 Players Edition Broadkaster Dark Cherry Stain 2017

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę semi-hollow body Gretsch G6609  Players Edition Broadkaster. To wysoki model (Professional Collection) wyprodukowany w Japonii. Gitara charakteryzuje się bezkompromisową specyfikacją oraz zabójczą prezencją.  Nie należy mylić tego modelu z popularnymi wschodnioazjatyckimi wypustami. To zupełnie inna liga nawiązująca do najlepszych tradycji marki i jw pełni profesjonalny instrument najwyższej klasy.

Ten model to bardzo ergonomiczny double cut z blokiem centralnym. Gitara ma bardzo efektowny flame zarówno z przodu, jak i na pleckach. Ten motyw powiela także przepiękna główka w kolorze korpusu. Na pierwszy rzut oka widać, że mamy tu do czynienia z nieco wyższą półką, wizualnego rozmachu tu zdecydowanie nie brakuje.

Gitara ma autorskie humbuckery Full’Tron, oryginalny most Bigsby w wersji z przewlekanymi strunami, hebanową podstrunnicę i blokowane klucze. Nie zabrakło również charakterystycznych dla marki stylowych detali jak metalowe gałki, tabliczka na główce oraz sporej ilości bindingów i inkrustacji. Instrument wygląda naprawdę nieprzeciętnie i robi wrażenie Jest luksus i elegancja, ale przede wszystkim z muzycznego punktu widzenia wszystko się zgadza. Instrument ma ten charakterystyczny dla marki, rock’and’rollowy sound, który można z łatwością zastosować w tak wielu stylach. 

Gitara wyprodukowana w roku 2017. Ma sześć lat, ale prezentuje się świetnie. Naprawdę ze świecą szukać takiego stanu na rynku wtórnym. Śladów użytkowania praktycznie brak (jeśli są to jakaś totalna kosmetyka) a na niektórych elementach (truss rod rod cover, klucze) wciąż zachowały się fabryczne folie. Pod względem technicznym to zupełnie nowe wiosło, które po prostu działa jak należy. 

W zestawie oryginalny wysokiej klasy futerał oraz komplet papierów od producenta z certyfikatem na czele.

To piękny zestaw jak prosto z fabryki. Do tego odczuwalnie taniej niż w tradycyjnym sklepie, gdzie z dostępnością i tak krucho.