Gretsch G5422T Orange Stain High Gloss 2016

SPRZEDANE

CENA

Sprzedane!
  • szybka wysyłka
  • 6 miesięcy gwarancji
  • pełna satysfakcja

Opis

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gretsch G5422T.  Jest to hollow-body w bardzo charakterystycznym dla marki pomarańczowym kolorze. Instrument nie ma bloku centralnego, jest całkowicie pusty w środku dzięki czemu jest dźwięczny i głośny na sucho i ma bardzo bogate brzmienie typu vintage po podłączeniu do wzmacniacza. Sprawdzi się w brzmieniach czystych (jazz, country) jak również na staroświeckich, łagodnych przesterach (rockabilly).  Doskonale poradzi sobie również w indie rocku i łagodniejszych odmianach alternatywy. 

Gitara wyprodukowana w Korei, jest jednym z wyższych współcześnie produkowanych tam modeli. Instrument ma konkretne pickupy Blacktop FilterTrons oraz bardzo przyzwoity osprzęt z odkrytymi kluczami, regulowanym mostkiem oraz archaicznym Bigsby B6. Stylistycznie gitara nawiązuje do koszmarnie drogich, klasycznych modeli Gretscha sprzed lat, pod względem brzmieniowym oferuje typowy dla marki rockandrollowy sound. Za rozsądne pieniądze można mieć zupełnie profesjonalny instrument w klimacie lat lat 50 i cieszyć się fantastycznym brzmieniem retro. Poza tym gitara zdecydowanie cieszy oko. Jest bardzo dobrze wykonana i ma wszystkie wizualne smaczki typowe dla marki Gretsch. 

Formalnie sprzedaję gitarę jako używaną, ale w praktyce to nówka jak ze sklepu. Może ktoś dopatrzy się jakiegoś minimalnego śladu użytkowania, generalnie jednak nie ma o czym mówić. Nie znajdziecie żadnych obić, odprysków i innych śladów, które dałoby się uchwycić na zdjęciach.  Instrument jest oczywiście w pełni sprawny, wolny od wszelkich wad i niemodyfikowany.  Progi są w idealnym stanie. Podsumowując dostajecie to samo co w sklepie dystrybutora, ale za stosownie niższą cenę. 

Back to top