Gretsch Electromatic G5622T

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gretsch Electromatic. Model G5622T  w pięknym wykończeniu Walnut. Gitara wyprodukowana w Korei. Nie kosztuje fortuny jak kultowe modele z USA, ale zupełnie niczego jej nie brakuje. Posiada wszystkie cechy profesjonalnego instrumentu, a do tego doskonale reprezentuje niepowtarzalny styl marki Gretsch. 

Klonowe pudło z podwójnym wycięciem, centralny blok ze świerku, palisadrowa podstrunnica, charakterystyczne otwory rezonansowe, binding, bigsby oraz stylowe gałki, nakładki, markery składają się na jedyną w swoim rodzaju prezencję tej gitary. Sercem elektroniki są przetworniki Super HiLoTron. Gitara ma charakterystyczne pudełkowe brzmienie, które znajduje zastosowanie w rozmaitych gatunkach retro jak również we współczesnej muzyce alternatywnej. Oferuje barwy czyste zupełnie nieosiągalne dla gitar z litym korpusem, ale również na przesterowanym wzmacniaczu lampowym czuje się doskonale. Jest to, jak wiadomo, hollow body w wydaniu raczej rock&rollowym niż jazzowym, więc potrafi zacharczeć.  

Gitara wyprodukowana w roku 2018. Poza jednym małym obiciem, które zostało zamarkowane i już praktycznie go nie widać, wygląda dosłownie jak nowa. Nawet folie na pickgurdzie i maskownicy regulacji gryfu się zachowały. Stan techniczny idealny, progi jak nowe. Sprzęt wolny od wszelkich wad, w pełni sprawny i gotowy do gry. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Back to top