Gretsch Electromatic G5420TG Cadillac Green Limited Edition 2019

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gretsch Electromatic 5420TG. Jest to bardzo efektowna pod względem wizualnym i posiadająca świetną  specyfikację, limitowana wersja w kapitalnym, brokatowym wykończeniu Cadillac Green. Gitara to wysoki, wyprodukowany w Korei model, który kosztował ponad 5000 zł. Formalnie sprzedaję ten instrument jako używany, ale w praktyce to nówka bez jakichkolwiek śladów użytkowania. Sprzęt wyprodukowany w roku 2019, dosłownie jak z igły zdjęty. Naprawdę trudno czegokolwiek więcej wymagać.

Ten model zainspirowany został starymi, kultowymi modelami produkowanych przed laty.  Ma stylową główkę w kolorze korpusu, która rozmiarem nawiązuje do egzemplarzy z lat 50, powiększone i obindingowane od wewnątrz f-holes, idealnie pasujący do wykończenia złoty osprzęt, perłowe markery wielowarstwowy  binding. Smaczków wizualnych tu nie brakuje, gitara jest pełna blichtru i wygląda bardzo luksusowo.

Poza kapitalną prezencją instrument oferuje znakomite wyposażenie . Świetne pickupy Gretsch Filter’Tron, Bigsby B60, układ elektroniczny treble bleed, siodełko Graph Tech składają się na absolutnie profesjonalną specyfikację. Naprawdę trudno w tej cenie o ładniejszą i robiącą większe wrażenie gitarę, która jednocześnie bez problemu osiąga absolutnie profesjonalny poziom w kwestiach technicznych. Jeśli szukacie dużego modelu hollow-body, który sprawdzi się podczas grania staroci lub współczesnej muzyki alternatywnej i jednocześnie nie dysponujecie budżetem koniecznym do zakupu jakiegoś klasycznego modelu sprzed lat, będzie to jeden z najbardziej oczywistych wyborów.

W zestawie widoczny na zdjęciach pokrowiec.