Gretsch Electromatic 5420T Airline Silver 2013

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gretsch Electromatic 5420. Jest to bardzo efektowny pod względem wizualnym i posiadający świetną specyfikację egzemplarz w wykończeniu Airline Silver. Gitara pochodzi z nieco starszego, produkowanego jeszcze w Korei wypustu, który jest powszechnie szanowany za oferowanie wysokiej jakość w całkiem rozsądnej cenie.

Choć instrument ma już dziesięć lat na karku (rocznik 2013) prezentuje się po prostu świetnie i w nieznacznym tylko stopniu odróżnia od fabrycznego egzemplarza. Naprawdę ze świecą szukać tak dobrego stanu. Gitara jest w pełni sprawna, zachowana w fabrycznym stanie i wolna od wszelkich wad. Trudno wymagać czegokolwiek więcej. Zarówno w kwestiach wizualnych jak i technicznych mamy tu do czynienia z praktycznie nowym instrumentem.

Ten model pod wieloma względami nawiązuje do starych, kultowych gitar produkowanych przed laty. Ma urzekającą prezencję pełną retro detali i ogólnie jest bardzo stylowym instrumentem o charakterystyce vintage. Naprawdę trudno w tej cenie o ładniejszą, robiącą większe wrażenie i równie silnie osadzoną w popkulturze gitarę. Jeśli szukacie dużego modelu hollow-body, który sprawdzi się podczas grania staroci lub współczesnej muzyki alternatywnej i jednocześnie nie dysponujecie

budżetem koniecznym do zakupu jakiegoś klasycznego modelu sprzed lat, jest to jeden z najbardziej oczywistych wyborów.

W zestawie z gitarą oferujemy oryginalny futerał marki Gretsch, który nie jest elementem fabrycznego zestawu i musielibyście go sobie dokupić za kilkaset złotych. Nie jest jak nowy, ma trochę śladów, ale i tak zdecydowanie warto go mieć.