Godin Session Tremolo Black 2017

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Godin Session Black. To znakomity instrument dla wszystkich poszukujących uniwersalności i świetnego stosunku jakości do ceny.

Ten model rozwija ogólną ideę klasycznego strata w nowoczesny, ale niezwykle stylowy sposób. Gitara ciekawie wygląda i ma naprawdę potężne możliwości brzmieniowe.

Bazą instrumentu jest lipowy korpus i klonowy gryf. Takie połączenie materiałów sprawdza się znakomicie zarówno w brzmieniach czystych jak i przesterowanych. Elektronika jest bardzo rozbudowana, dwa single i humbucker z możliwością rozłączania cewek potrafią odnaleźć się w każdej stylistyce. Ponadto instrument jest wyposażony w bardzo dobrej klasy most tremolo, który pozwala na wprowadzenie do gry większej ilości ekspresji.

Gitara jest bardzo ergonomiczna – ma zapewniający wysoki komfort kształt korpusu i wygodny, satynowy gryf. Jako że jest to instrument produkcji kanadyjsko-amerykańskiej wypada też o wiele bardziej prestiżowo niż produkcje wschodnioazjatyckie. Godin jest w końcu marką z ciekawym dziedzictwem i autorskim wkładem w historię gitary.

Egzemplarz wyprodukowany w roku 2017. Choć ma pięć lat wygląda dosłownie jak nowy. Nie tylko nie ma praktycznie żadnych śladów użytkowania, ale i wciąż jeszcze nie zostały usunięte fabryczne folie z maskownic. Oczywiście nie ma też mowy o jakimkolwiek zużyciu. Progi są jak nowe a pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Gitara nie była naprawiana, modyfikowana i jest wolna od wszelkich wad.

W zestawie oferujemy oryginalny pokrowiec.