Gibson Songwriter Standard Natural 2012

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Songwriter Standard. Tym razem egzemplarz z roku 2012 w wersji z wycięciem ułatwiającym dostęp do najwyższych pozycji i fabrycznym, wysokiej klasy przetwornikiem Fishman Ellipse Aura.

To ekskluzywny instrument wysokiej klasy uznawany za jednego z najlepszych akustyków Gibsona. Gitara zdecydowanie z górnej półki, nietania, ale powalająca specyfikacją i warta swojej ceny. Songwriter ma świetną prasę i doskonałe opinie użytkowników. Od czasu jego rynkowego debiutu w roku 2003 jest nieustannej produkcji i sprzedaje się doskonale, bijąc pd tym względem nawet akustyczne klasyki zaprojektowane jeszcze w czasach Kalamazoo. Ten model jest udanym połączeniem gibsonowskiej klasyki z odrobiną nowoczesności. Gitara ma wygodny gryf, dłuższą menzurę, ergonomiczny kształt i zdecydowanie nie możne zostać uznana za niewygodną. Pod względem designu kontynuuje jednak ściśle związane z amerykańskim folkiem tradycje, nie zabrakło więc strojnych inkrustacji, bindingów, czy finezyjnego pickguardu.

Songwriter jest uniwersalnym instrumentem, który sprawdzi się w wielu sytuacjach. Specyfikacja opiera się o tradycyjne materiały (świerk, mahoń, palisander) i pozwala z powodzeniem poruszać się w każdym muzycznym stylu. Jeśli szukacie jednej, solidnej gitary na wiele okazji warto rozważyć tę opcję. Gitara ma wszystko, co potrzebne do codziennych zastosowań a oprócz tego oferuje odpowiednią dawkę prestiżu.

Gitara ma ponad 10 lat. Nie leżała przez ten czas w futerale, dlatego znajdzie się na niej trochę rysek lub jakichś drobnych wgniotek, ale nic szczególnie szpetnego. Pod względem technicznym w najlepszym porządku. Wszystko działa jak należy, progi (po szlifie) nie wymagają żadnych ingerencji. Jedyna modyfikacją jest wymienione siodełko.

W zestawie bezpieczny i efektowny wizualnie oryginalny futerał. Nowy Songwriter kosztuje 13-14 tysięcy złotych. Ten egzemplarz możecie kupić odczuwalnie taniej.