Gibson SJ-200 Studio Walnut Burst 2018

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson SJ-200 Studio Walnut Burst. Ten model to fantastyczny flat-top typu jumbo, a więc naprawdę górna półka jeśli chodzi o akustyki Gibsona. Specyfikacja gitary mówi sama za siebie, jest to absolutnie profesjonalny sprzęt do poważnych zastosowań i jednocześnie naprawdę przepiękna rzecz.

Gitara po prostu zabija samym wyglądem. Brązowy burst w połączeniu z wyrafinowanymi detalami robi wrażenie. Wąsaty most, fantazyjne zakończenie wysokiej krawędzi podstrunnicy, gruby pickguard oraz stylowe inkrustacje naprawdę to esencja gibsonowskiego stylu Gibsona, z którą trudno dyskutować.

Instrument wykonany w całości z litego drewna, bez użycia laminatu. Mamy tutaj świerkową płytę wierzchnią, tył i boczki z orzecha, mahoniowy gryf oraz perfekcyjnie pasującą do wykończenia podstrunnicę z granadillo, z którego powstał również rzeźbiony mostek w kształcie wąsów.

Gitara jest fabrycznie wyposażona w kapitalną elektronikę L.R. Baggs Anthem. Oprócz tradycyjnego piezo z drutem pod mostkiem wewnątrz pudła znajduje się wysokiej klasy mikrofon. Dzięki tej kombinacji otrzymujecie gotowy do nagłaśniania i nagrywania naturalnie brzmiący dźwięk, którego uzyskanie w tak prosty sposób do niedawna było nierealne. Rozwiązania L.R. Baggs są obecnie światowym standardem jeśli chodzi o nagłaśnianie gitary akustycznej. Warto mieć w swojej gitarze ich doskonały produkt. Cieżko o coś lepszego i równie mało inwazyjnego.

Instrument sprzedaję formalnie jako używany, ale w praktyce to nówka jak prosto z fabryki. Naprawdę trudno się tu do czegokolwiek przyczepić i ze świecą szukać takich egzemplarzy na rynku wtórnym. Pod względem technicznym rzecz jasna wszystko a najlepszym porządku. W zestawie oryginalny futerał i dokument z fabrycznej kontroli jakości.