Gibson SG Standard 2016 Cherry

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja
Opis
Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson SG Standard. Tym razem bardzo świeżutki egzemplarz z rocznika 2016. Sprzęt kupiony pierwotnie
w sklepie polskiego dystrybutora. W komplecie jest stary dowód zakupu, karta gwarancyjna, a także komplet papierów i akcesoriów od producenta. Piękny zestaw w znakomitym stanie, pod względem wizualnym nieznacznie odróżniający się od nówki (drobne ryski, drobne wgniotki), technicznie idealny (progi idealne, na koncie brak napraw i modyfikacji).’
Ten egzemplarz wyróżnia się ekstremalnie niską wagą. Wynosi ona rekordowe 2,8 kg, co czyni gitarę najlżejszym SG (i chyba najlżejszym Gibsonem w ogóle) jakiego miałem przyjemność posiadać. Jeśli szukacie czegoś z cenionym na całym świecie gibsonowskim powerem, ale jednocześnie nie chcecie, by gitara po godzinie grania stawała się źródłem cierpień i powodem wizyty u ortopedy ten egzemplarz powinien przypaść wam do gustu.
SG Standard do najlepiej sprzedający się model Gibsona wszech czasów. Gitara od 1961 roku jest w nieprzerwanej produkcji i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Nic dziwnego, SG jest emanacją gibsonowskiego stylu i myśli technicznej, ale jednocześnie jest też instrumentem prostym i względnie tanim, co pozwala sięgnąć po niego większej liczbie osób. W kategorii jakość/wygląd/cena to mój ulubiony model. Ugra się na tym wszystko nie gorzej niż na jakichś drożyznach, wygląd jest rasowy i klasyczny, a kieszeń nie opróżniona do dna.
Mahoniowa decha, palisandrowa podstrunnica, przemyślany kształt gwarantujący wysoki komfort gry, lakier nitro, prosty osprzęt i burzące mury pickupy 498T/490R to ponadczasowy przepis na gitarę, która przez lata stała się symbolem rocka. Zdecydowanie polecam.

 

Back to top