Gibson SG Standard 2008 Natural Burst Limited

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson SG Standard. Tym razem limitowany egzemplarz z roku 2008 w unikalnym wykończeniu Natural Burst. Bardzo ciekawy kolor – trochę orzech, trochę toffi, w każdym razie zdecydowanie coś wyróżniającego się na tle popularnych egzemplarzy czerwonych i czarnych. Wykończenie oczywiście jest transparentne, fajnie widać przez nie fakturę mahoniu

Gitara w wersji z dużym pickguardem, umiarkowanym gryfem raczej w stylu 60’s niż 50’s oraz przetwornikami Gibson 498T/R490R. Klasyczna, rockowa, ponadczasowa specka.

SG Standard do najlepiej sprzedający się model Gibsona wszech czasów. Gitara od 1961 roku jest w nieprzerwanej produkcji i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Nic dziwnego, SG jest emanacją gibsonowskiego stylu i myśli technicznej, ale jednocześnie  jest też  instrumentem prostym i jak na znane na całym świecie zdolności księgowych Gibsona tanim, co pozwala sięgnąć po niego większej liczbie osób. W kategorii jakość/wygląd/cena to mój ulubiony model. Ugra się na tym wszystko nie gorzej niż na jakichś drożyznach, wygląd jest rasowy i klasyczny, a kieszeń nieopróżniona do samego dna.

Gitara w bardzo dobrym stanie. Ma wyłącznie kosmetyczne ślady użytkowania, które nieznacznie tylko odróżniają ją od nówki. Technicznie wszystko w najlepszym porządku. Działa wszystko od A do Z, specyfikacja jest fabryczna, nic nie było zmieniane. Progi są w bardzo dobrym stanie, z pewnością nic nie trzeba z nimi robić. W komplecie jest oryginalny futerał (ma drobne ślady) i papiery. Zdecydowanie polecam.

 

 

 

Back to top