Gibson SG Special Worn Cherry 2019

REZERWACJA

1 zł

Jesteś zainteresowany? Odezwij się!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson SG Special 2018 w wykończeniu Worn Cherry. Formalnie sprzedaję ją jako używaną,  ale jest to właściwie nowy instrument, na którym pograło po prostu kilka zaintersowanych tematem osób. Gitarka nie ma żadnych śladów użytkowania (może jakąś mikroryskę widoczną w ostrym świetle ktoś wypatrzy), ma  wciąż zafoliowane maskownice i sprzedaję ją z kompletem fabrycznych papierów, akcesoriów i bardzo fajnym usztywnianym gigbagiem. To kompletny zestaw jak prosto z fabryki.

Gitara ma bardzo solidną specyfikację i naprawdę fajnie wygląda, nawiązując trochę do SG z lat 70. Mamy tutaj mahoniowy korpus, mahoniowy gryf i palisandrową podstrunnicę z markerami w kształcie małych bloków. Gitara jest wykończona miodowym, satynowym lakierem nitro, przez który wyczuwalne są faktury drewna. Obcowanie z takim, bardzo naturalnym instrumentem jest niezwykle przyjemne.

Sercem elektroniki są w przypadku tego modelu humbuckery w wersji mini. To dosyć zadziorne, ale i uniwersalne, bardzo przyzwoite pickupy, które znane są np. z modelu Gibson Firebird Standard.

Na koniec warto dodać, że ta wersja SG  jest bardzo wygodna. Gryf typu slip taper pozwala wymiatać na niej bez żadnych ograniczeń.

Ogólnie rzecz biorąc, instrument,  choć nie jest najdroższą wersją SG na świecie, bez problemu osiąga profesjonalny poziom i powinien zadowolić każdego muzyka spragnionego klasycznego, rockowego soundu.