Gibson SG Special Faded Worn Brown 2008

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson SG Special Faded. Tym razem egzemplarz z roku 2008 w wykończeniu Worn Brown.

Special Faded to surowa, przystępna cenowo wersja Gibsona SG. Cechą charakterystyczną gitary jest ascetyczne, matowe wykończenie z otwartymi porami drewna. Pomimo braku bindingu, ozdobnych inkrustacji i lakieru wypolerowanego na błysk gitara jest absolutnie profesjonalnym sprzętem, który spokojnie może znaleźć się w rękach wymagającego muzyka. Ta gitara jest niezwykle lekka, wygodna i wyposażona w zawodowy osprzęt oraz elektronikę.

Instrument ma 15 lat, których nie przeleżał w futerale, dlatego widać na nim sporo typowych dla tego typu wykończenia śladów użytkowania. Są liczne obicia, wytarcia, rysy ślady na osprzęcie i inne rany bitewne. Seria Faded wykończona bejcą nitro tak się starzeje. Ma to swój klimat, który przypadnie do gustu miłośnikom naturalnego relicu.

Gitara obecnie ma zamontowane pickupy Burstbucker Pro w chromowanych puszkach. Wcześniej ktoś najwyraźniej stosował konfigurację z trzema humubckerami, bo frez pod pickguardem został powiększony, by dawać taką możliwość. Gitara jest oczywiście w pełni sprawna technicznie. Progi i podstrunnica są w świetnym stanie (zdecydowanie nic nie trzeba tu robić), to pełni sprawny, gotowy do akcji sprzęt, który swoje w życiu widział i jeszcze niejedno zobaczy.

W zestawie twardy futerał widoczny na zdjęciach.