Gibson SG Select 2006 Trans Black

REZERWACJA

8,999 zł

Jesteś zainteresowany? Odezwij się!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje unikatową gitarę Gibson SG Select. Ten model to gibsonowski klasyk w nieprodukowanym współcześnie, nieco bardziej luksusowym i wyrafinowanym wizualnie wydaniu.

Instrument ma dwuczęściowy korpus z litego klonu płomienistego, charakterystyczne prążki zobaczycie więc zarówno z przodu jak i z tyłu gitary. Flame maple trafił także na trzyczęściowy gryf, który również wygląda znacznie bardziej wyszukanie niż w podstawowych modelach. Nieco bardziej elegancki, customowy look zapewnia gitarze złoty hardware, który ciekawie prezentuje się w kontekście faktur drewna i ciemnego lakieru nitro trans black. Odpowiednie proporcje między elegancją a agresją są tu zachowane i wiosło powinno przypaść do gustu miłośnikom nieco bardziej wystrzałowych wizualnie gitar.

SG Select to wiosło o zdecydowanie rockowym charakterze. Ma fabryczne pickupy 498T/490R, rockowe riffy i lejące się solówki nie są więc dla niego problemem. Gryf to klasyczny, znany wszystkim gibsonowcom 50 rounded.

Gitara ma 16 lat, ale zachowała się w bardzo dobrym stanie. Znajdą się jakieś ryski, drobne wgniotki, czy minimalne przebarwienie od statywu na pleckach, ale to drobnica, z której nie sposób rozliczać używany instrument w tym wieku. Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Progi są w świetnym stanie, działa wszystko od A do Z. Gitara nie była naprawiana, ani modyfikowana.

W zestawie jest oryginalny futerał.

 

 

Back to top