Gibson Midtown Custom Vintage Sunburst 2011

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

 Opis

Elektryczna Dusza prezentuje coraz trudniejszą do zdobycia gitarę Gibson Midtown Custom. Kilka lat temu był to prawdziwy hit amerykańskiego producenta i ich najlepiej sprzedający się instrument. Nic dziwnego, stosunek wyglądu i specyfikacji do ceny tego modelu był naprawdę rewelacyjny. Kto wie, może jakiś księgowy się pomylił…. W każdym razie dzisiaj można tylko pomarzyć o tak efektownej gitarze w równie przystępnym budżecie.

Midtown jest ciekawym połączeniem klasycznych kształtów rodziny ES i rockowego zacięcia Les Paula. Z jednej strony jest to gitara, która ma fenomenalną, pełną powietrza czystą barwę, z drugiej lepiej niż klasyczne hollow body zachowuje się na przesterach. To bardzo uniwersalny sprzęt, który poradzi sobie w jazzie, bluesie, szerok pojętej muzyce rockowej i klimatach alternatywnych.

Gitara wykończeniem nawiązuje do drogich instrumentów typu Custom. Posiada charakterystyczne atrybuty takie jak: diament na główce, kilkuwarstwowy binding  (również na główce), czarne plastiki i bloki na podstrunnicy.  Reszta specyfikacji również stoi na najwyższym poziomie. Gitara ma znakomite pickupy Burstbucker 1 i 2, które spotyka się np. w modelach R8, czy R9 z Custom Shopu, szybki, wygodny i dość smukły jak na gibsonowskie realia gryf 60 slim taper, klucze Grovera i w całości jest pokryta sprzyjającym ponoć dobremu brzmieniu lakierem nitro.

Egzemplarz wyprodukowany w roku 2011, zachowany w praktycznie sklepowym stanie. Gitara ma wciąż zafoliowany pickguard i maskownicę. To prawdziwy new old stock, naprawdę trudno od używki wymagać więcej.  Sprzęt jest oczywiście w pełni sprawny technicznie, niemodyfikowany i wolny od wszelkich wad. Progi wyglądają jak nowe.

W zestawie jest oryginalny futerał z białym pluszem oraz komplet papierów od producenta. Zestaw jak ze sklepu. Ze świecą szukać takich rzeczy.