Gibson Midtown Standard VS 2015

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Midtown Standard w fantastycznym wykończeniu  Vintage Sunburst.  Jest to limitowany model produkowany w roku 2015, obecnie ta gitara nie jest produkowana i nie da się kupić nowego egzemplarza.

Midtown to bardzo udany model, który pomimo niewygórowanej (jak na nieograniczone możliwości Gibsona w tym zakresie) ceny, oferuje profesjonalne brzmienie, które da się zastosować w wielu stylach muzycznych. Ogólnie rzecz biorąc ten model  jest ciekawym połączeniem klasycznych kształtów rodziny ES i rockowego zacięcia Les Paula. Z jednej strony jest to gitara, która jest bardzo głośna na sucho i gra brzmieniem pełnym powietrza, z drugiej wciąż znakomicie zachowuje się na przesterach. To bardzo uniwersalny sprzęt, który poradzi sobie w jazzie, bluesie jak również dawnej i współczesnej muzyce rockowej. Polecam Midtowna jako instrument do wszystkiego – czyste brzmienie tej gitary jest nieosiagalne dla żadnego Gibsona solid body, przester natomiast z pewnością nie rozczaruje nawet miłośników nieco cięższych brzmień. Gitara błyszczy uniwersalnością i możliwościami, ponadto naprawdę dobrze wygląda. Midtown wykonany jest konkretnych materiałów, polakierowany nitro i wyposażony w znakomite pickupy Gibson Burstbucker 1 i 2 spotykane w wysokich modelach z Custom Shopu. To bez dwóch zdań jedna z najlepszych gitar swojej klasie.

Gitara w bardzo dobrym stanie. Znajdzie się na niej kilka drobnych śladów w postaci rysek i drobnych wgniotek, ale nic strasznego. Ma nawet jeszcze folię na pickguardzie. Jakiegokolwiek zużycia brak, progi w świetnym stanie, elektronika sprawna, mechanika także. Oryginalnie w tej gitarze był elektroniczny stroik G-Force, ale ten egzemplarz ma zamontowane klasyczne klucze. W zestawie jest oczywiście oryginalny futerał  oraz papiery. 

 

Back to top