Gibson Midtown Standard Vintage Sunburst

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Midtown Standard w fantastycznym wykończeniu  Vintage Sunburst.  Jest to limitowany model produkowany w roku 2015, obecnie ta gitara nie jest produkowana i nie da się kupić nowego egzemplarza. 

Midtown to w pełni profesjonalny sprzęt.  Ten model jest ciekawym połączeniem klasycznych kształtów rodziny ES i rockowego zacięcia Les Paula. Z jednej strony jest to gitara, która jest bardzo głośna na sucho i gra brzmieniem pełnym powietrza, z drugiej wciąż znakomicie zachowuje się na przesterach. To bardzo uniwersalny sprzęt, który poradzi sobie w jazzie, bluesie jak również dawnej i współczesnej muzyce rockowej. Polecam Midtowna jako instrument do wszystkiego – czyste brzmienie tej gitary jest nieosiagalne dla żadnego Gibsona solid body, przester natomiast z pewnością nie rozczaruje nawet miłośników nieco cięższych brzmień. Midtown Standard posiada palisandrową podstrunnicę, efektowny binding, lakier nitro na wysoki połysk, znakomite pickupy Burstbucker 1 i 2. Ten egzemplarz ma zamontowane klasyczne klucze.

Gitara w praktycznie idealnym stanie, prawie jak nowa. Poza mikroryskami widocznymi w dobrym świetle trudno dopatrzeć się na niej śladów użytkowania.  Jakiegokolwiek zużycia brak, progi jak nowe, elektronika sprawna, mechanika także. Gitara ma niecałe trzy lata, więc to jeszcze świeżyzna. W zestawie jest oczywiście oryginalny futerał oraz papiery. 

 

Back to top