Gibson Midtown Standard Pelham Blue 2015

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Midtown Standard. Tym razem egzemplarz  w fenomenalnym i ekstremalnie rzadko spotykanym na rynku wtórnym wykończeniu Pelham Blue. Jest to limitowany model z 2015 roku, obecnie ta gitara nie jest produkowana i nie da się kupić nowego egzemplarza.

Midtown to bardzo udany model, który pomimo niewygórowanej (jak na nieograniczone możliwości Gibsona w tym zakresie) ceny, oferuje profesjonalne brzmienie, które da się zastosować w wielu stylach muzycznych. Ogólnie rzecz biorąc ten model  jest ciekawym połączeniem klasycznych kształtów rodziny ES i rockowego zacięcia Les Paula. Z jednej strony jest to gitara, która jest bardzo głośna na sucho i gra brzmieniem pełnym powietrza, z drugiej wciąż znakomicie zachowuje się na przesterach. To bardzo uniwersalny sprzęt, który poradzi sobie w jazzie, bluesie jak również dawnej i współczesnej muzyce rockowej. Polecam Midtowna jako instrument do wszystkiego – czyste brzmienie tej gitary jest nieosiagalne dla żadnego Gibsona solid body, przester natomiast z pewnością nie rozczaruje nawet miłośników nieco cięższych brzmień. Gitara błyszczy uniwersalnością i możliwościami, ponadto naprawdę dobrze wygląda. Midtown wykonany jest konkretnych materiałów, polakierowany nitro i wyposażony w znakomite pickupy Gibson Burstbucker 1 i 2 spotykane w wysokich modelach z Custom Shopu. To bez dwóch zdań jedna z najlepszych gitar swojej klasie.

Instrument ma cztery lata, ale jest zachowany w świetnym stanie. Nie ma praktycznie żadnych śladów użytkowania i jedynym, co odróżnia go od nówki są miejscowe pożółknięcia na bindingu, będące typowymi oznakami upływu czasu w przypadku lakieru nitrocelulozowego. Poza tym gitara wygląda jak nowa – nie ma obić, ani rys i prezentuje się świetnie. Na tylnej maskownicy wciąż znajduje się folia, po otwarciu futerału wciąż czuć charakterystyczny zapach nowego Gibsona.

W zestawie oryginalny futerał i papiery.

 

Back to top