W każdej sprawie pisz lub dzwoń!

Gibson Midtown Custom Heritage Cherry

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Zachęcam do zakupu przepięknego egzemplarza trudnej do zdobycia gitary elektrycznej Gibson Midtown Custom. Ten model stał się rarytasem po tym jak niespodziewanie wycofano go z produkcji i zastąpiono skromniejszą wizualnie wersją Standard.  Aktualnie nie da się kupić nowego egzemplarza.

Kilka lat temu Midtown Custom był jednym z najlepiej sprzedającychsię Gibsonów. Nie dość, że była to najtańsza gitara semi-hollow oferowana przez amerykańskiego producenta to w dodatku nie poskąpiono jej znakomitego wyposażenia i fajerwerków wizualnych.Stanowiący połączenie gitar z rodziny ES oraz Les Paula instrument posiadał liczne atrybuty najwyższych modeli jak Les Paul Custom, czy ES-355.  Diament na główce, inkrustacje w kształcie bloków, wielowarstwowy binding składają się na bardzo dostojny wygląd gitary, która wygląda po prostu na droższą niż jest w rzeczywistości.

Instrument w klasycznym wykończeniu Heritage Cherry Sunburst, polakierowany nitro. Przez transparentny lakier podziwiać możemy faktury klonowej płyty wierzchniej i mahoniowy tył.  Sercem elektroniki są profesjonalne przetworniki: fabryczny  Burstbucker 2 (przy mostku) i Burstbucker 1 przy gryfie. Konfiguracja jest fabryczna, sprzęt nie przechodził żadnych modyfikacji.

Gitara została wyprodukowana w roku 2012 oczywiście w USA. Choć ma już pięć lat jej stan nie może budzić żadnych zastrzeżeń. Znajdą się oczywiście drobne ślady z tyłu korpusu, ale wszystko to drobnica pozostająca bez wpływu dla ogólnej prezencji. Technicznie instrument sprawuje się bez zarzutu. Działa wszystko od A do Z i zupełnie nie ma się do czego przyczepić. Progi są w znakomitej kondycji, mają jedynie minimalne ślady użytkowania.

W zestawie jest oryginalny futerał z białym wnętrzem. 

Back to top