Gibson Midtown Custom Heritage Cherry 2012

SPRZEDANE
Niedostępne
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Zachęcam do zakupu trudnej do zdobycia gitary elektrycznej Gibson Midtown Custom. Gitara stała się rarytasem po tym jak niespodziewanie wycofano ją z produkcji i zastąpiono skromniejszym wizualnie modelem Standard. Kilka lat temu Midtown Custom był jednym z najlepiej sprzedających się Gibsonów. Nie dość, że była to najtańsza gitara tego typu oferowana przez amerykańskiego producenta, to w dodatku nie poskąpiono jej znakomitego wyposażenia i fajerwerków wizualnych. Stanowiący połączenie gitar z rodziny ES oraz Les Paula instrument posiadał liczne atrybuty najwyższych modeli jak Les Paul Custom, czy ES-355.  Diament na główce, inkrustacje w kształcie bloków, wielowarstwowy binding (obindingowane również krawędzie progów) składały się na bardzo dostojny wygląd gitary.

Instrument w klasycznym wykończeniu Heritage Cherry Sunburst, polakierowany nitro. Sercem elektroniki są profesjonalne przetworniki: fabryczny  Burstbucker 2 (przy mostku) i Burstbucker 1 przy gryfie. Konfiguracja jest fabryczna, sprzęt nie przechodził żadnych modyfikacji.

Gitara została wyprodukowana w roku 2012. Choć ma już pięć lat jej stan nie może budzić większych zastrzeżeń. Znajdą się oczywiście drobne ślady z tyłu korpusu, trochę drobnych rysek, małe odciski od statywu, ale wszystko to drobnica widoczna dopiero wtedy, gdy się jej szuka. Technicznie instrument sprawuje się bez zarzutu. Działa wszystko od A do Z i zupełnie nie ma się do czego przyczepić. Progi nie noszą śladów zużycia.

W zestawie jest oryginalny futerał z białym środkiem, komplet papierów i klucz do regulacji. Takiej gitary nie da się dzisiaj dostać od ręki, trzeba się czaić na okazję.

Back to top