Gibson Midtown Custom 2011 Ebony

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

achęcam do zakupu trudnej do zdobycia gitary elektrycznej Gibson Midtown Custom. Gitara stała się rarytasem po tym jak niespodziewanie wycofano ją z produkcji i zastąpiono skromniejszym wizualnie modelem Standard (którego nawiasem mówiąc też już dziś kupić trudno).

Egzemplarz z roku 2011 zachowany w naprawdę świetnej kondycji. Na pierwszy rzut oka widać, że nie był to intensywnie eksploatowany instrument. Gitara robi wrażenie raczej nówki ze sklepowej wystawy niż używanego, kilkuletniego sprzętu.  Ślady użytkowania ograniczają się do mikrorysek oraz delikatnych pożółknięć bindingu od statywu.  Nie ma żadnych obić, odprysków lub innych szpetnych śladów. Technicznie instrument sprawuje się oczywiście bez zarzutu. Działa wszystko od A do Z i zupełnie nie ma się do czego przyczepić. Progi nie noszą śladów zużycia, sprzęt jest gotowa do gry.

Gitara w klasycznym wykończeniu ebony, polakierowana nitro. Sercem elektroniki są profesjonalne przetworniki:  Burstbucker 2 (przy mostku) i Burstbucker 1 przy gryfie. Konfiguracja jest fabryczna, sprzęt nie przechodził żadnych modyfikacji.

Kilka lat temu Midtown Custom był jednym z najlepiej sprzedających się Gibsonów.  Nic dziwnego. Nie dość, że była to najtańsza gitara semi hollow oferowana przez amerykańskiego producenta to w dodatku nie poskąpiono jej znakomitego wyposażenia i fajerwerków wizualnych. Stanowiący połączenie gitar z rodziny ES oraz Les Paula instrument posiadał liczne atrybuty najwyższych modeli jak Les Paul Custom, czy ES-355.  Diament na główce, inkrustacje w kształcie bloków, wielowarstwowy binding i czarne elementy plastikowe składały się na bardzo dostojny wygląd gitary. Wygląda po porostu na trzy razy droższą niż w rzeczywistości kosztuje.

W zestawie jest oryginalny futerał z białym pluszem oraz komplet papierów od producenta. 

Back to top