Gibson Les Paul Tribute Satin Tobacco Burst 2019

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Studio Tribute. To egzemplarz z roku 2019 w kolorze Satin Tobacco Sunburst.

Ten model to nieco przystępniejsza cenowo wersja flagowego modelu Gibsona jakim jest LP, która ma jednak wszystko, co potrzeba, żeby skutecznie zrealizować główne założenia filozofii marki. Choć gitarę charakteryzuje nieco skromniejszy wygląd, podstawowymi cechami technicznymi dorównuje wyższym modelom. Instruent ma znakomitej klasy przetworniki Gibson 490T/490R, smukły gryf typu slim taper i osprzęt identyczny jak w wyższych modelach. Pomimo niewygórowanej ceny wcale nie wygląda źle. Z kremowymi plastikami, lakierowaniem typu sunburst, naturalnym, tzw. faux bindingiem bardzo mocno nawiązuje wizualnie do najbardziej uznanej gibsonowskiej klasyki i może się podobać.

Gitara ma 4 lata. Znajdą się drobne ślady użytkowania w postaci drobnych rysek i niewielkich wgniotek, ale to nic sensacyjnego, zwłaszcza w przypadku tego typu wykończenia. Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Gitara jest w pełni sprawna, wolna od wszelkich wad, ustawiona i gotowa do gry. Jedyną modyfikacją są puszki na pickupy, które założyłem dla lepszej estetyki (są tylko nałożone, możecie łatwo zdjąć).

W zestawie z gitarą jest oryginalny, znakomitej klasy pokrowiec i komplet papierów od producenta.