Gibson Les Paul Tribute Satin Cherry Sunburst 2019

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Studio Tribute. To egzemplarz z roku 2019 w kolorze Satin Cherry Sunburst.

Ten model to nieco przystępniejsza cenowo wersja flagowego modelu Gibsona jakim jest LP, która ma jednak wszystko, co potrzeba, żeby skutecznie zrealizować główne założenia filozofii marki. Choć gitarę charakteryzuje nieco skromniejszy wygląd, podstawowymi cechami technicznymi dorównuje wyższym modelom. Instrument ma znakomitej klasy przetworniki Gibson 490T/490R, smukły gryf typu slim taper i osprzęt identyczny jak w droższych wersjach.

Pomimo niewygórowanej ceny gitara wygląda bardzo dobrze i klasycznie. Z kremowymi plastikami, lakierowaniem typu sunburst, naturalnym bindingiem bardzo mocno nawiązuje wizualnie do najbardziej uznanej gibsonowskiej klasyki i może się podobać.

Gitara ma 5 lat. Znajdą się drobne ślady użytkowania w postaci małego odprysku przy jednej z gałek i drobnych rysek, ale generalnie wygląda bardzo dobrze i świeżo. Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Gitara jest w pełni sprawna, ustawiona i gotowa do gry.

W zestawie z gitarą jest widoczny na zdjęciach gigbag, który ma urwany uchwyt suwaka, ale sam zamek działa prawidłowo.