Gibson Les Paul Tribute 50 Satin Goldtop P-90

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Studio Tribute 50. Tym razem instrument w wykończeniu Goldtop wyposażony w dwa przetworniki P90. Jak wskazuje nazwa mamy tu do czynienia z nawiązaniem do starych LP z początków produkcji tego modelu. Jeśli chcielibyście spróbować takiej właśnie, korzennej specyfikacji ten model pozwala poczuć te klimaty bez wydawania wielkiej fortuny. Przetworniki P90, które umieścić trzeba gdzieś pomiędzy singlem w typie Fendera a humbuckerami mają swoją niepowtarzalną charakterystykę i niezmiennie znajdują wielu miłośników na całym świecie. Les Paul w takim wydaniu jest niezwykle interesującą opcją, która sprawdzi się zarówno w roli jedynej, uniwersalnej gitary, jak również jako uzupełnienie gitarowego arsenału.

Instrument wyrpodukowany w roku 2013. Jako, że jest to model z satynowym wykończeniem znajdzie się na nim trochę śladów użytkowania w postaci drobnych obić, przetarć lakieru, czy rysek, ale generalnie wygląda bardzo dobrze. Warto zwrócić uwagę na piękne, brązowe plecki, które są naprawdę efektowne. Z minusów trzeba wspomnieć, że pickguard ma typowe pęknięcie przy śrubce, ale to detal. Technicznie oczywiście wszystko w najlepszym porządku. Progi w bardzo dobrym stanie, mają naprawdę minimalne ślady użytkowania i zdecydowanie nic nie trzeba z nimi robić.

W komplecie futerał marki Road Runner. Oryginalnie ta gitara była w miękkim pokrowcu także to dodatkowy atut. W zestawie jest także komplet papierów od producenta.

 

 

 

 

 

Back to top