Gibson Les Paul Traditional Tobacco Sunburst Perimeter 2018

REZERWACJA
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Traditional. Tym razem egzemplarz z roku 2018 w świetnym wykończeniu Tobacco Sunburst Perimeter.  Gitara ma bardzo efektowny top, przepiękny burst oraz świetny tył w kolorze transparentnego brązu. 

Już na wstępie trzeba zaznaczyć, że jest chyba najlepszą pod względem specyfikacji wersją Traditionala w historii. Ma bardzo wiele cech spotykanych dotąd niemal wyłącznie w Custom Shopach za ciężkie pieniądze.   O co chodzi? Przede wszystkim o konstrukcję  opartą o korpus bez żadnych dziur i odciążeń (rzadkość),  niklowany osprzęt z mostkiem ABR na czele i zawodowe pickupy Burstbucker 1 i 2 (które przed laty można było spotkać w „erkach”).  Jeśli chcecie Les Paula klasycznego, nawiązującego do najlepszych tradycji, ale jednocześnie wasze podejście nie jest skrajnie ortodoksyjne i nie macie potrzeby wydać fortuny na obsesyjnie wierną specyfikację rodem z serii Historic Reissue to taki trad z pewnością w pełni was zadowoli. 

Gitara używana, ale zachowana w świetnym stanie. Znajdą się się na niej małe ryski widoczne w dobrym świetle, ale generalnie nie ma o czym mówić. Stan techniczny jest nienaganny. Wszystko działa, progi są w znakomitej kondycji.

 W zestawie jest oryginalny futerał, który ma jedną wiekszą rysę.