Gibson Les Paul Traditional Tobacco Sunburst 2014

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Traditional. Tym razem egzemplarz w pięknym wykończeniu Tobacco Sunburst wyprodukowany w roku 2014. To bardzo ciekawa pod względem specyfikacji i efektowanie wyglądająca gitara, która zdecydowanie wyróżnia się na tle innych LP.

Specyfikacja modelu Traditional z roku 2014 jest jedną z najlepszych w historii tego modelu i odwołuje się do najlepszych tradycji. Gitarę charakteryzuje mahoniowy korpus bez komór i innych odciążeń, klasyczny gruby gryf typu 50 oraz znakomitej klasy przetworniki 59 Tribute, które są jednymi z najbardziej cenionych pickupów Gibsona. Oprócz tego ten egzemplarz ma naprawdę efektowny top.

Gitara ma 10 lat, ale zachowana jest w bardzo dobrym stanie. Ślady użytkowania ograniczają się do kilku przetarć lakieru, typowych rysek, delikatnych wgniotek oraz typowych odcisków od stojaka/paska na plecach.  Stan techniczny jest oczywiście nienaganny. Gitara nie miała żadnych przygód. Działa wszystko od A do Z, progi są w świetnym stanie. Jedyną modyfikacją jest mostek wymieniony na ABR-1 style (oryginalny Gibson). To również ukłon w stronę klasyki.

W zestawie jest oryginalny futerał.