Gibson Les Paul Traditional Tobacco Burst 2015

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Traditional w wykończeniu Tobacco Burst. To naprawdę kapitalny egzemplarz ze szczególnie efektowną płytą wierzchnią. Instrument prezentuje się zdecydowanie ponadprzęciętnie i robi wrażenie. 

Jako że jest to model z roku 2015, specyfikacja w zdecydowany sposób łączy klasyczną, znaną od lat konstrukcję z odrobiną innowacji. Przede wszystkim trzeba odnotować, że instrument nie ma w korpusie żadnych drążeń i komór, co z pewnością przypadnie do gustu tradycjonalistom. Miłośnikom klasyki spodobają się także bardzo uznane pickupy 59 Tribute, które w sposób jednoznaczny nawiązują do klasycznych PAF-ów i mają świetne opinie.  Jeśli chodzi natomiast o nowinki to dotyczą one przede wszystkim ergonomii i szeroko pojętej grywalności. Tytanowe siodełka, niezwykle wygodny gryf o uwspółcześnionych parametrach bardziej niż kiedykolwiek wcześniej zwalczają stereotypy mówiące o topornych, staroświeckich Gibsonach. 

Instrument ma 6 lat, których nie przeleżał w futerale, dlatego znajdzie się na nim trochę śladów użytkowania w postaci rysek, obić na rantach i  zamarkowanych śladów od wieszaka. To drobne mankamenty dotyczące tylnej części gitary, dlatego nie rzucają się one w oczy i nie psują ogólnej prezencji tego naprawdę pięknego instrumentu. 

W zestawie z gitarą sprzedaję wysokiej jakości, oryginalny złoty futerał oraz checklistę z fabrycznej kontroli jakości.