Gibson Les Paul Traditional Ocean Blue 2015

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Traditional z roku 2015. Instrument w szczególnie efektownym, oryginalnym wykończeniu Ocean Burst i z naprawdę pięknym klonowym topem. Ten egzemplarz robi duże wrażenie i zdecydowanie może się podobać. Wygląd gitary nie pozwala przejść obok niej obojetnie, ale i specyfikacja techniczna ma naprawdę sporo mocnych punktów.

Traditional w tej wersji ma klasyczną budowę bez żadnych drążeń i komór w mahoniowym korpusie. Miłośnikom tradycji spodobają się także bardzo uznane pickupy 1959 Tribute Humbucker, które w sposób jednoznaczny nawiązują do klasycznych PAF-ów i mają świetne opinie. Gryf w tym modelu ma nieco uwspółcześnione parametry – komfort gry jest bardzo wysoki.

Gitara ma 7 lat, ale zachowała się w fenomenalnym stanie. Stan naprawdę na piątkę z plusem, ślady użytkowania są znikome i gitara tylko nieznacznie różni się od nowego egzemplarza. Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Instrument jest w pełni sprawny i wolny od wszelkich wad.

Ten egzemplarz ma tradycyjne klucze Grovera. Elektroniczny stroik G-Force, który był z fabrycznie zamontowany jest dołączony w zestawie.

W komplecie także oryginalny i bardzo efektowny złoty futerał.