Gibson Les Paul Traditional Mahogany Top Antique Natural 2015

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Traditional w limitowanej wersji Mahogany Top. Znaczy to oczywiście, że zamiast najczęściej spotykanej w LP klonowej płyty wierzchniej znajdziemy w tym egzemplarzu nakładkę mahoniową. Wygląda to niewątpliwie interesująco i niesztampowo oraz z pewnością nadaje nieco indywidualnego charakteru brzmieniowego temu instrumentowi.  Naturalny, rudy przód w połączeniu z miodowymi pleckami może się podobać a gitara zdecydowanie wyróżnia się z tłumu.

Jako że jest to egzemplarz z roku 2015, specyfikacja w zdecydowany sposób łączy klasyczną, znaną od lat konstrukcję z odrobiną innowacji. Przede wszystkim trzeba odnotować, że instrument nie ma w korpusie żadnych drążeń i komór, co z pewnością przypadnie do gustu tradycjonalistom. Miłośnikom klasyki spodobają się także bardzo uznane pickupy 59 Tribute, które w sposób jednoznaczny nawiązują do klasycznych PAF-ów i mają świetne opinie.  Jeśli chodzi natomiast o nowinki to dotyczą one przede wszystkim ergonomii i szeroko pojętej grywalności. Tytanowe siodełka, niezwykle wygodny gryf o uwspółcześnionych parametrach bardziej niż kiedykolwiek wcześniej zwalczają stereotypy mówiące o topornych, staroświeckich Gibsonach. 

Instrument ma 6 lat, ale robi wrażenie nowej gitary, na której pograło może kilka osób w sklepie. Ślady użytkowania są po prostu śmieszne i bez wahania oceniam stan na szóstkę z dostawionym dla zasady minusem. Naprawdę trudno wymagać więcej od używanego sprzętu. Zużycie jest zerowe (progi jak nowe), stan techniczny wzorowy. 

W zestawie z gitarą sprzedaję wysokiej jakości, oryginalny złoty futerał oraz komplet papierów. Piękny zestaw, który nie odstaje od tego, co dostalibyście kupując tę gitarę u dystrybutora gdyby była dostępna (nie jest od lat).

 

 

 

 

 

Back to top