Gibson Les Paul Traditional Light Burst 2016

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Traditional z roku 2016. Tym razem egzemplarz w przepięknym i dość rzadkim wykończeniu Light Burst.  Gitarę sprzedaję formalnie jako używaną, w praktyce jednak tylko nieznacznie różni się ona od takiej prosto ze sklepu. Ślady użytkowania są naprawdę kosmetyczne (drobne ryski widoczne pod światło)  i naprawdę trudno wymagać więcej od jakby nie było pięcioletniego instrumentu.  Egzemplarz jest bardzo zadbany i z pewnością jego stan nikogo nie rozczaruje.  Oczywiście instrument jest w pełni sprawny technicznie, ustawiony, wolny od wszelkich wad i zachowany w oryginalnej specyfikacji. 

W zestawie znajduje się fabryczny komplet papierów, klucze do regulacji oraz naprawdę efektowny, oryginalny, brązowy futerał. 

Do zakupu Traditionala nie trzeba nikogo zachęcać. Te gitary przejęły schedę po serii Standard produkowanej w latach 2002-2006 uznawanej już z dzisiejszej, wcale nie tak odległej, perspektywy za jedną z najlepszych generacji tego modelu. 

Gitara jest bardzo klasyczna. Obowiązkowy zestaw drewna: mahoń (korpus i gryf), klon (top) oraz palisander (podstrunnica) zapewnia klasyczny, nosową barwę. Sercem elektroniki są uznane pickupy Gibson ’57 Classic  i Gibson ’57 Classic Plus.  Ich charakterystyczna kremowa barwa stała się jednym z kanoniczych gitarowych brzmień.  Do tego dochodzą typowe dla Gibsona smaczki takie jak lakier nitro, czy binding przykrywający krawędzie progów. 

Zdecydowanie warto się zainteresować.