Gibson Les Paul Traditional Limted Lemon Burst 2016

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Traditional z roku 2016. Tym razem egzemplarz w przepięknym i dość rzadkim wykończeniu Lemon Burst (z klasycznym plaintopem). Gitara w bardzo dobrym stanie, w praktyce tylko nieznacznie różni się ona od nowego egzemplarza. Ślady użytkowania są naprawdę kosmetyczne (drobne ryski widoczne pod światło, jakieś minimalne wgniotki) i naprawdę trudno wymagać więcej od, jakby nie było, siedmioletniego instrumentu. Egzemplarz jest bardzo zadbany, z pewnością jego stan nikogo nie rozczaruje.  Oczywiście sprzęt jest w pełni sprawny technicznie, ustawiony, wolny od wszelkich wad. Progi są w świetnym stanie.

Gitara ma zamontowane dwa butikowe przetworniki Mama Pickups Historic ’59, inspirowane oryginalnymi PAF-ami z lat 50. To znakomitej klasy humbuckery, które przybliżają tę gitarę do drogich Gibsonów z klasycznymi specyfikacjami. Instrument ma elektronikę polutowaną wg schematu 50’s-wiring oraz wyekranowane komory. Dodatkowym atutem są także blokowane klucze marki Kluson, które pomimo rozbudowanej funkcjonalności zachowują klasyczny wygląd i pasują stylistycznie do gitary.

Model Traditional w wielu punktach specyfikacji nawiązuje do gibsonowskiej klasyki. Jeśli szukacie instrumentu o tradycyjnej konstrukcji i prezencji, który nie ma nadmiaru eksperymentów w specyfikacji warto rzucić okiem na ten egzemplarz.

Dodatkowym atutem może być bardzo przyjemna jak na LP waga – 4,1 kg.

W zestawie znajduje się fabryczny komplet papierów oraz oryginalny, brązowy futerał.

Zdecydowanie warto się zainteresować.