Gibson Les Paul Traditional Honey Burst 2015

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Traditional z roku 2015. Instrument w szczególnie efektownym wykończeniu Honey Burst i z naprawdę pięknym klonowym topem. Ten egzemplarz robi duże wrażenie i zdecydowanie może się podobać. Wygląd przywodzi na myśl wyższe modele, ale i specyfikacja techniczna ma naprawdę sporo mocnych punktów.

Gitara  ma klasyczną budowę bez żadnych drążeń i komór w mahoniowym korpusie. Miłośnikom tradycji spodobają się także bardzo uznane pickupy 1959 Tribute Humbucker, które w sposób jednoznaczny nawiązują do klasycznych PAF-ów i mają świetne opinie. Gryf w tym modelu ma nieco uwspółcześnione parametry. Komfort gry jest więc wysoki.

Gitara ma 7 lat, ale zachowała się w bardzo dobrym stanie. Znajdzie się trochę powierzchownych śladów jak mikroryski, czy płytkie wgniotki, ale to wszystko drobnica bez wpływu na ogólną prezencję. Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Instrument jest w pełni sprawny i wolny od wszelkich wad.

Fabrycznie ten model miał zamontowany elektroniczny stroik G-force i mosiężne siodełko. W tym egzemplarzu te elementy zostały zastąpione klasycznymi rozwiązaniami znanymi z innych roczników.

W zestawie jest oryginalny i bardzo efektowny złoty futerał, w którym brakuje klapki wewnętrznej komory.