Gibson Les Paul Traditional Honey Burst 2012

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Tradtional. Egzemplarz w wykończeniu Honey Burst wyprodukowany w roku 2012. Gitara kupiona pierwotnie u polskiego dystrybutora. Dołączam stary dowód zakupu, na którym widnieje cena sprzedaży 7699 zł. Jest także wypełniona karta gwarancyjna (już oczywiście nieważna) oraz komplet papierów od producenta. 

Gitara wygląda bardzo charakterystycznie. Ponieważ była intensywnie użytkowana przez czynnego muzyka (i jak sądzę palacza) nabrała szybko wyglądu trącającego o lekki relic/aged .  Instrument ma fantastycznie pożółkły binding i wyglądające po prostu mistrzowsko niemal pomarańczowe logo.  Osady i zmatowienia na osprzęcie, drobne obicia oraz pajęczynka mikroskopijnych spękań wierzchniej warstwy lakieru składają się na naprawdę stylowy look tej gitary. Na gryfie zostały zamarkowane drobne przetarcia lakieru, ale ślady nie są zbyt widoczne ani wyczuwalne pod palcami. Ogólnie ten trad wygląda jak jakaś fabrycznie postarzona R9 lub prawdziwy fifties, drugiego takiego nigdy nie widziałem. Niby między innymi po to lakieruje się gitary nitro żeby pięknie się starzały, ale w tym egzemplarzu wszystko poszło naprawdę książkowo. 

Do gitary trafiły bardzo dobre materiały:  niezwykle ciekawy top, piękna, bardzo ciemna palisandrowa podstrunnica oraz plecki z efektownym rysunkiem drewna.  Całość tworzy naprawdę harmonijny, bardzo oryginalny pod względem wizualnym instrument. 

Gitara jest w doskonałym stanie technicznym. Działa wszystko od A do Z, progi są w znakomitym stanie. Pickupy to oczywiście  57 Classic i 57 Classic+. Instrument nie przechodził żadnych modyfikacji, nie miał też żadnych nieprzyjemnych przygód jak złamania, pęknięcia itp. 

W zestawie jest oryginalny futerał z białym pluszem. Pachnie trochę starą szafą, ale jest w bardzo dobrym stanie. Nie ma odprysków, otarć itd. 

Niezwykle oryginalny wizualnie instrument z pełną dokumentacją. Zdecydowanie polecam.