Gibson Les Paul Traditional Honey Burst 2012

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Traditional. Tym razem efektowny egzemplarz z roku 2012 w szczególnie pożądanym wykończeniu Honey Burst. Gitara w klimatach relic/aged. Ma liczne obicia, wytarcia i spękania lakieru, dzięki którym wygląda jak jakiś postarzony wysoki model z Custom Shopu. Dla spotęgowania wrażenia retro ten egzemplarz ma zamontowane złote gałki typu top hat, truss rod cover bez napisu i kondensatory typu vintage. Prezentuje się naprawdę zjawiskowo i robi wrażenie gitary z jeszcze wyższej półki niż jest w rzeczywistości. 

Ten egzemplarz wyróżnia naprawdę bardzo dynamiczny top w klimacie 50’s. Ma sporo flejmu i ciekawe klonowe owale. Wygląda po prostu podręcznikowo i przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom klasycznych burstów. 

Specyfikacja techniczna gitary to również gibsonowska klasyka. Tradycyjne materiały (mahoń, klon, palisander), znakomite przetworniki w klimatach PAF (57 Classic), słusznych rozmiarów (ale bardzo wygodny!) gryf typu 50, klasyczny osprzęt i oczywiście lakier nitro to sprawdzony przepis na udanego Les Paula. Traditional był przez lata modelem bardziej zachowawczym niż nowoczesny niż Standard i nieco bardziej współczesnym niż historyczne reedycje z Custom Shopu. Dla wielu osób ten właśnie wariant ma szansę okazać się idealnym LP. Cena nie zabija, specyfikacja nie jest ani skrajnie ortodoksyjna, ani nazbyt wywrotowa. Wszystko jest tutaj umiarkowane i sprawdzone. To gitara  po prostu kontynuuje to, co Gibson robił przez lata.  

Stan techniczny gitary jest nienaganny. Wszystko działa jak należy, progi są w świetnym stanie.  

W zestawie z gitarą sprzedaję oczywiście oryginalny futerał. Jest także komplet fabrycznych papierów.