Gibson Les Paul Traditional Honey Burst 2011

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Traditional. Tym razem egzemplarz z roku 2011 w szczególnie pożądanym wykończeniu Honey Burst. Gitara ma łagodny flame top i chrakterystyczny dla tego lakierowania transparentny, brązowy tył. Wygląda bardzo stylowo.

Specyfikacja gitary to gibsonowska klasyka. Tradycyjne materiały, znakomite przetworniki (w tym egzemplarzu 57 Classic Plus przy moście i Burstbucker Pro przy gryfie), słusznych rozmiarów (ale bardzo wygodny!) gryf typu 50, klasyczny osprzęt i oczywiście lakier nitro to prosty przepis na udanego Les Paula. Traditional był przez lata modelem bardziej zachowawczym niż nowoczesny niż Standard i nieco bardziej współczesnym niż historyczne reedycje z Custom Shopu. Dla wielu osób ten właśnie wariant ma szansę okazać się idealnym LP. Cena nie zabija, specyfikacja nie jest ani skrajnie ortodoksyjna, ani nazbyt wywrotowa. Wszystko jest tutaj umiarkowane i sprawdzone. To gitara po prostu kontynuuje to, co Gibson robił przez lata.

Instrument ma ponad 10 lat, ale zachowany jest w bardzo dobrym stanie. Znajdzie się trochę wgniotek i typowe ryski, ale całość prezentuje się naprawdę w porządku. Pod względem technicznym też wszystko ok. Każdy element działa prawidłowo, progi są w świetnym stanie i nic nie trzeba z nimi robić.

W zestawie z gitarą sprzedaję oczywiście oryginalny futerał. Jest także komplet fabrycznych papierów.