Gibson Les Paul Traditional Heritage Cherry Sunburst 2018

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Traditional. Tym razem świeżutki egzemplarz z roku 2018 w najbardziej klasycznym  wykończeniu Heritage Cherry Sunburst.  

Już na wstępie trzeba zaznaczyć, że jest jedną najlepszych pod względem specyfikacji wersją Traditionala w historii. Ma bardzo wiele cech spotykanych dotąd niemal wyłącznie w Custom Shopach za ciężkie pieniądze.   O co chodzi? Przede wszystkim o konstrukcję  opartą o korpus bez żadnych dziur i odciążeń (rzadkość),  niklowany osprzęt z mostkiem ABR na czele i zawodowe pickupy Burstbucker 1 i 2 (które przed laty można było spotkać w „erkach”).  Jeśli pragniecie klasycznego Les Paula, nawiązującego do najlepszych tradycji, ale jednocześnie wasze podejście nie jest skrajnie ortodoksyjne i nie macie potrzeby wydać fortuny na obsesyjnie wierną specyfikację rodem z serii Historic Reissue, taki Trad z pewnością w pełni was zadowoli. To rasowy Les Paul posiadający wiele poszukiwanych cech. 

Gitara używana, ale zachowana w niemal idealnym stanie. Wygląda jak nówka, pachnie jak nówka, a w komplecie znajdziecie wszystko, co”fabryka dała”, a więc brązowy futerał, pasek, multitool i komplet papierów. Piękny zestaw jak od dystrybutora. Ze świecą szukać tak zadbanych instrumentów na rynku wtórnym. Naprawdę trudno wymagać więcej od używanej rzeczy.

 

 

 

Back to top