Gibson Les Paul Traditional Ebony 2008

Sprzedane

7,799 zł

Jesteś zainteresowany? Odezwij się!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Traditional. Tym razem egzemplarz z roku 2008 (pierwszy rok produkcji tego modelu). Gitara ma dość drapieżny wizerunek. Czarny lakier nitro w połączeniu z również czarnymi plastikami i chromowanymi elementami osprzętu nadają jej zdecydowanie rockowego charakteru. Z taką stylistyką współgra charakterystyka brzmieniowa instrumentu, który za sprawą znanych z modelu LP Custom pickupów 498T/490R jednoznacznie opowiada się po ciemnej stronie mocy, oferując barwy idealne w klimatach hard&heavy.

Poza tym gitara to gibsonowska klasyka. Tradycyjne materiały i osprzęt, słusznych rozmiarów (ale wygodny!) gryf, efektowne bindingi i inkurstacje to esencja modelu Les Paul. Dla wielu osób ten właśnie wariant ma szansę okazać się idealnym LP. Cena nie zabija, specyfikacja nie jest ani skrajnie ortodoksyjna, ani nazbyt wywrotowa. Wszystko jest tutaj umiarkowane i sprawdzone. To gitara po prostu kontynuuje to, co Gibson robił przez lata.

Instrument ma 14 lat, ale zachowany jest w bardzo dobrym stanie. Znajdą się oczywiście drobne ślady normalnego użytkowania (ryski, drobne wgniotki, delikatne obicia), ale ogólna prezencja jest super. Pod względem technicznym też wszystko w najlepszym porządku. Działa wszystko, co działać powinno, progi są w bardzo dobrym stanie.

W zestawie z gitarą sprzedaję oczywiście oryginalny futerał.

 

 

 

 

 

Back to top