Gibson Les Paul Traditional Desert Burst 2017

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Traditional w wykończeniu Desert Burst. Tym razem wyjątkowy egzemplarz z szanowanego ze względu na świetną specyfikację rocznika 2017.  Instrument ma (niespotykany przez lata  na tym pułapie cenowym) mahoniowy korpus solid body, czyli  taki bez żadnych komór i odciążeń oraz znakomitą elektronikę opartą o przetworniki Burstbucker 1 i 2 znane z wielu egzemplarzy „erek”.  Oferowany egzemplarz pochwalić się może bardzo przyzwoitym topem (wykończenie oczywiście nitro) i piękną, ciemną, palisandrową podstrunnicą. 

Gitara w pełni sprawna, ustawiona i gotowa do gry.  Jeśli chodzi o wygląd to robi ona wciąż wrażenie raczej nowego niż używanego instrumentu i nawet pachnie jeszcze charakterystycznie nowym Gibolem. Ślady użytkowania są naprawdę bardzo drobne i trudno wymagać więcej od używanej gitary. 

Gitara ma wymieniony mostek na nieco bardziej nowoczesny (większy zakres regulacji) oraz  zwykłe kondensatory zastąpione oryginalnymi Bumblebee (ponad 150 zł sztuka). To dwie bardzo korzystne modyfikacje, którym trzeba tylko przyklasnąć. 

Zdecydowanie polecam. To bardzo koszerny LP, który spodoba się gitarzystom poszukującym bardzo klasycznego  pod względem technicznym Gibsona. 

W zestawie oryginalny futerał i papiery.