Chcesz kupić lub przetestować? Pisz lub dzwoń!

Gibson Les Paul Traditional Desert Burst 2016

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Traditional. Tym razem egzemplarz w przepięknym wykończeniu Desert Burst, wyprodukowany w roku 2016. Gitarę sprzedaję formalnie jako używaną, w praktyce jednak nieznacznie różni się ona od takiej prosto z fabryki. Ślady użytkowania są naprawdę kosmetyczne, nie ma wręcz o czym mówić. Egzemplarz jest bardzo zadbany i z pewnością jego stan nikogo nie rozczaruje.  Oczywiście instrument jest w pełni sprawny technicznie, ustawiony, wolny od wszelkich wad i zachowany w oryginalnej specyfikacji. 

W zestawie znajduje się fabryczny komplet papierów, klucze do regulacji oraz naprawdę efektowny, oryginalny, brązowy futerał. 

Do zakupu Traditionala nie trzeba nikogo zachęcać. Te gitary przejęły schedę po serii Standard produkowanej w latach 2002-2006 uznawanej już z dzisiejszej, wcale nie tak odległej, perspektywy za jedną z najlepszych generacji tego modelu. 

Gitara jest bardzo klasyczna. Obowiązkowy zestaw drewna: mahoń (korpus i gryf), klon (top) oraz palisander (podstrunnica) zapewnia klasyczny ciemną, nosową barwę. Sercem elektroniki są uznane pickupy Gibson ’57 Classic  i Gibson ’57 Classic Plus.  Ich charakterystyczna kremowa barwa stała się jednym z kanoniczych gitarowych brzmień.  Do tego dochodzą charakterystyczne dla Gibsona smaczki takie jak lakier nitro, czy binding przykrywający krawędzie progów. 

Zdecydowanie warto się zainteresować. 

 

Back to top