Gibson Les Paul Traditional Desert Burst 2016

8,499 zł

Jesteś zainteresowany? Odezwij się!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Traditional. Tym razem egzemplarz w przepięknym wykończeniu Desert Burst, wyprodukowany w roku 2016. Gitara ma łagodny flame top i charakterystyczny dla tego lakierowania transparentny, ciemnobrązowy tył. Wygląda bardzo stylowo i całkiem drapieżnie.

Specyfikacja gitary to gibsonowska klasyka. Tradycyjne materiały, znakomite przetworniki w klimacie PAF (57 Classic), słusznych rozmiarów (ale bardzo wygodny!) gryf typu 50, klasyczny osprzęt i oczywiście lakier nitro to prosty przepis na udanego Les Paula. Traditional był przez lata modelem bardziej zachowawczym niż nowoczesny niż Standard i nieco bardziej współczesnym niż historyczne reedycje z Custom Shopu. Dla wielu osób ten właśnie wariant ma szansę okazać się idealnym LP. Cena nie zabija, specyfikacja nie jest ani skrajnie ortodoksyjna, ani nazbyt wywrotowa. Wszystko jest tutaj umiarkowane i sprawdzone. To gitara po prostu kontynuuje to, co Gibson robił przez lata.

Instrument ma ponad 8 lat, ale zachowany jest w bardzo dobrym stanie. Z tyłu znajdzie się trochę wgniotek i typowe ryski, ale całość prezentuje się naprawdę w porządku. GItara oczywiście nie miała żadnych przygód jest wolna od wszelkich wad. Jeśli chodzi o modyfikacje to wymienione są potencjometry oraz nakładki na gałki. Pod względem technicznym też wszystko ok. Każdy element działa prawidłowo, progi są w świetnym stanie (minimalne ślady i nic nie trzeba z nimi robić.

W zestawie z gitarą sprzedaję oczywiście oryginalny futerał. Jest także komplet fabrycznych papierów.