Gibson Les Paul Traditional Desert Burst 2012

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Traditional. Tym razem egzemplarz z roku 2012  w fenomenalnym, nowoczesnym i dość drapieżnym wykończeniu Desert Burst. Poza naprawdę fajnym, agresywniejszym niż klasyka, malowaniem instrument może pochwalić się także niezwykle efektowną płytą wierzchnią z klonu płomienistego. Top jest naprawdę dobry – dynamiczny i z charakterem. Całość zdecydowanie może się podobać. 

Specyfikacja gitary to gibsonowska klasyka. Tradycyjne materiały, znakomite przetworniki 57 Classic, słusznych rozmiarów (ale bardzo wygodny!) gryf, klasyczny osprzęt i oczywiście lakier nitro to prosty przepis na udanego Les Paula. Traditional był przez lata modelem bardziej zachowawczym niż nowoczesny niż Standard i nieco bardziej współczesnym niż historyczne reedycje z Custom Shopu. Dla wielu osób ten właśnie wariant ma szansę okazać się idealnym LP. Cena nie zabija, specyfikacja nie jest ani skrajnie ortodoksyjna, ani nazbyt wywrotowa. Wszystko jest tutaj umiarkowane i sprawdzone. To gitara  po prostu kontynuuje to, co Gibson robił przez lata.  

Instrument ma prawie 10 lat, ale zachowany jest w niewiarygodnie dobrym stanie. Sprzedaję go jako używany, ale w praktyce robi wrażenie dosłownie nowej gitary. Naprawdę nie sposób wymagać czegokolwiek więcej od instrumentu w tym wieku.  Wygląda dosłownie jak wyjęty z kapsuły czasu. Stan techniczny nienaganny, brak jakichkolwiek modyfikacji, progi jak nowe. 

W zestawie z gitarą sprzedaję oczywiście oryginalny futerał. Jest także komplet fabrycznych papierów. 

 

 

 

 

 

 

 

Back to top