Chcesz kupić lub przetestować? Napisz lub zadzwoń!

Gibson Les Paul Traditional Desert Burst 2008

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza poleca prawdziwego lisa pustyni. Oto Gibson Les Paul Traditional Plus Desert Burst z roku 2008.

Gitara w szczególnie efektownym wykończeniu i z pięknym topem. Wygląda dostojnie, ale pod względem specyfikacji trzyma się kanonu. Przetworniki 57 Classic i 57 Classic +, gryf typu 50 i klasyczny osprzęt to jego znaki rozpoznawcze.

Egzemplarz zachowany w bardzo dobrym stanie. Ma kosmetyczne ślady użytkowania z tyłu korpusu, ale ogólnie prezentuje się bardzo świeżo. Stan techniczny nie może budzić zastrzeżeń. Każdy element działa prawidłowo, progi nie są zużyte.

Do zakupu Traditionala nie trzeba nikogo zachęcać. Te gitary przejęły schedę po serii Standard produkowanej w latach 2002-2006 uznawanej już z dzisiejszej, wcale nie tak odległej, perspektywy za jedną z najlepszych generacji tego modelu. Podczas gdy w ostatniej dekadzie Standard definitywnie wyrzekł się swych korzeni i został gibsonowskim celebrytą co roku wywołującym nowe skandale związane z jeżącymi włos na głowie nowatorskimi specyfikacjami; Traditonal pokazał, że Gibson wciąż pamięta (a przypomniały mu oczywiście słupki sprzedażowe), iż tradycja, to – cytując klasyka – dąb, który tysiąc lat rósł w górę. Traditional nie farbuje włosów, nie dokleja paznokci i nigdy nie wystąpił przeciw rodzinie. Jest to najbardziej klasyczny model, realizujący filozofię modelu LP nieskalaną ekstrawagancją.

W zestawie z gitarą oryginalny futerał.