Gibson Les Paul Traditional Desert Burst 2011

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Traditional. Tym razem egzemplarz z roku 2011  w fenomenalnym, nowoczesnym i dość drapieżnym wykończeniu Desert Burst. Poza naprawdę fajnym, agresywniejszym niż klasyka, malowaniem instrument może pochwalić się także niezwykle efektowną płytą wierzchnią z klonu płomienistego. Top w tym egzemplarzu jest naprawdę wyjątkowy – dynamiczny i z charakterem. Całość zdecydowanie może się podobać.

Specyfikacja gitary to gibsonowska klasyka. Tradycyjne materiały, znakomite przetworniki 57 Classic, słusznych rozmiarów (ale bardzo wygodny!) gryf, klasyczny osprzęt i oczywiście lakier nitro to prosty przepis na udanego Les Paula. Traditional był przez lata modelem bardziej zachowawczym niż nowoczesny niż Standard i nieco bardziej współczesnym niż historyczne reedycje z Custom Shopu. Dla wielu osób ten właśnie wariant ma szansę okazać się idealnym LP. Cena nie zabija, specyfikacja nie jest ani skrajnie ortodoksyjna, ani nazbyt wywrotowa. Wszystko jest tutaj umiarkowane i sprawdzone. To gitara  po prostu kontynuuje to, co Gibson robił przez lata.

Instrument ma dziesięć lat, których nie przeleżał w futerale. Na tylnym rancie i szczycie główki znajdzie się sporo obić i odprysków, na pleckach nie brakuje także rys i przetarć. Przód wygląda znacznie lepiej, ale też znajdzie się tam trochę wgniotek, rysek i innych śladów użytkowania i upływu czasu.  Ot naturalny, stylowy relic typowy dla użytkowanych scenicznie gitar. Nówki zdecydowanie nie należy się spodziewać, ale naprawdę nie trzeba mieć żadnych obaw w kwestiach technicznych. Gitara jest w pełni sprawna i gotowa do gry.  Rzecz jasna instrument nie miał żadnych przygód typu złamana główka itp. Progi są po lekkim szlifie i nie mają żadnych śladów użytkowania. Siodełko jest wymienione na nowe. Poza tym konfiguracja fabryczna, nic nie było zmieniane.

W komplecie z gitarą sprzedaję oryginalny futerał i komplet papierów od producenta.