Gibson Les Paul Traditional 2011 Goldtop

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza poleca dzisiaj gitarę Gibson Les Paul Traditional. Tym razem przepiękny egzemplarz z roku 2011 w klasycznym wykończeniu goldtop.  Złoty top i miodowy tył towarzyszą modelowi LP od samego początku jego historii. Tak właśnie wyglądały te gitary w pierwszych latach produkcji nim pojawiły się bursty. Z jednej strony to klasyka, z drugiej podkreślenie luksusowego charakteru instrumentu. 

Gitara zachowana w bardzo dobrym stanie. Ślady użytkowania ograniczają się do paru rysek z  tyłu i na boku korpusu. Ogólnie instrument wygląda bardzo świeżo. Jeśli chodzi o stan techniczny to gitara nie różni się niczym od nowego egzemplarza. Wszystkie części są oryginalne i fabrycznie zamontowane, instrument nie ma na koncie żadnych modyfikacji, nie wykazuje najmniejszego zużycia, jest w pełni sprawny i gotowy do gry. 

W zestawie jest oryginalny futerał z białym pluszem i komplet papierów od producenta. 

Do zakupu Traditionala nie trzeba nikogo zachęcać. Te gitary przejęły schedę po serii Standard produkowanej w latach 2002-2006 uznawanej już z dzisiejszej, wcale nie tak odległej, perspektywy za jedną z najlepszych generacji tego modelu.  Gitara to obowiązkowy zestaw drewna (mahoń, palisander i klon), znakomite pickupy 57 Classic,  obfity, ale niezwykle wygodny gryf w stylu 50’s, tradycyjny osprzęt, bindingi i perłowe inkrustacje oraz lakier nitro. Przepiękny, solidny instrument kultywujący w dobrym stylu najlepsze tradycje Gibsona.   

 

 

Back to top