Gibson Les Paul Traditional 1960 Zebra Satin Honey Burst

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Traditional w wersji 1960 Zebra. Tym razem egzemplarz w pięknym satynowym wykończeniu Honey Burst, które bez dwóch zdań jest jednym z najbardziej stylowych wariantów kolorystycznych dla LP.

Gitara wyprodukowana w roku 2011. Ma 10 lat, ale prezentuje  się super. Znajdą się jakieś drobne ślady użytkowania (drobne wgniotki, niewielkie ryski), ale generalnie nie zdradza swojego wieku. Pod względem technicznym bez zarzutu. Instrument nie był modyfikowany, naprawiany i jest wolny od wszelkich wad. Działa wszystko od A do Z, progi są w znakomitej kondycji. 

Cechą charakterystyczną tego modelu jest szyjka typu 60, która przypadnie do gustu osobom poszukującym LP z cieńszym nieco gryfem. Jeśli natomiast chodzi o elektronikę to oparta jest ona o humbuckery 498T/490R w wersji zebra. 

Gitara ma plecki z jednego kawałka mahoniu, wąską główkę i palisandrową podstrunnicę. Pod względem konstrukcyjnym ten model jest identyczną gitarą jak ceniony Les Paul Standard z lat 2001-2006.

Zdecydowanie warto się zainteresować.

W komplecie oryginalny futerał, który niestety ma zastępczą rączkę zrobioną ze linki i taśmy.