Gibson Les Paul Supreme 2012 HCS

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja
Opis

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Supreme. Tym razem fantastyczny egzemplarz z roku 2012 w wykończeniu Cherry Sunburst. Gitara ma spektakularną specyfikację i wygląda po prostu obłędnie. Nic dziwnego, Supreme był  przez lata flagowym modelem linii Gibson USA i gitarą absolutnie bezkompromisową. W przypadku tego egzemplarza zachwyca zarówno powalające lakierowanie, użyte materiały (fantastyczny top z klonu płomienistego,  piękna, wypukła klonowa płyta z tyłu oraz przepiękne faktury mahoniu z boku i na gryfie), hebanowa podstrunnica z efektownymi markerami, wielowarstwowe bindingi, złoty osprzęt (w tym również złote progi!), mosiężny truss-rod cover oraz perłowe inkrustacje. Gitara jest bardzo kunsztowna i wygląda niezwykle bogato. Gitary Gibsona zawsze charakteryzowało strojne wzornictwo i model Supreme zdecydowanie nie zalicza się do gitar skromnych. Widać od razu, że swoje kosztował. 

Jeśli chodzi o specyfikację to jest ona skrzyżowaniem modelu Les Paul Custom z gitarami typu semi-hollow. Z jednej strony mamy rockowe pickupy 498T/490R i mahoń jako główny budulec tej gitary, z drugiej drążony, nieco pogrubiony, korpus z wypukłym tylem charakterystycznym dla gitar z rodziny ES. Gitara ma bardzo pełne, bogate brzmienie i poza charakterystycznym dla marki rockowym wygarem potrafi zabrzmieć z głębia typową dla wydmuszek. To bardzo ciekawy pod względem konstrukcyjnym instrument, który zapewni swojemu właścicielowi oryginalne brzmienie najwyższej klasy. 

Gitara ma 7 lat, ale prezentuje się znakomicie. Znajdzie się na niej kilka drobnych śladów użytkowania w postaci drobnych rysek, ale ogólnie rzecz biorąc wygląda bardzo świeżo i zdecydowanie swego wieku nie zdradza. Pod względem technicznym wszystko jest w najlepszym porządku. Wszystkie elementy mechaniczne i elektroniczne są w pełni sprawne, gitara jest wolna od wszelkich wad, ustawiona i gotowa do gry. 

W zestawie oryginalny futerał. 

Zdecydowanie polecam!

 

Back to top